NOWE KARNETY W MOVIMENTO

Wraz z NOWYM SEMESTREM mamy dla Was aż 2 NOWOŚCI: KARNET SEMESTRALNY oraz KARNET OPEN.

Co zyskujesz przy zakupie karnetów?
📣 KARNET SEMESTRALNY
Jeśli marzysz o tym, aby nie musieć pamiętać o kolejnych płatnościach i terminach, mamy dla Ciebie KARNET SEMESTRALNY, który obejmuje zajęcia od MARCA do CZERWCA. Płacisz raz i masz spokój do końca sezonu. Co ważniejsze, zyskujesz 10% ZNIŻKI. 

📣 KARNET OPEN
Nielimitowane wejścia na zajęcia w Movimento ? Tak, teraz to możliwe, przy zakupie KARNETU OPEN, który umożliwia Ci korzystanie z wszystkich zajęć bez ograniczeń. Karnet obowiązuje w obrębie jednego miesiąca. Skusisz się ?

O SZCZEGÓŁY PYTAJCIE W RECEPCJI SZKOŁY.
Zapraszamy do odwiedzenia cennika zajęć

CHOREOGRAFIA PIERWSZEGO TAŃCA

Przed Wami ślub, wesele, pierwszy taniec  .,. ?
Chcielibyście oczarować gości zjawiskowym tańcem, ale boicie się, że to zbyt trudne ? Chcielibyście, aby Wasz tańcem był zatańczony a nie odtańczony ?

Mamy coś dla Was ! Zajęcia CHOREOGRAFII PIERWSZEGO TAŃCA, to zajęcia stworzone dla wszystkich Par, które chciałby, aby pierwszy taniec nie budził dodatkowych stresów i zmartwień. To zajęcia, na których poradzi sobie każdy ! Pokażemy Wam, jak pięknie przygotować ten ważny punkt wesela. Podpowiemy, jaką wybrać piosenkę i co zrobić, aby Wasz taniec nabrał lekkości i zmysłowości.

Zajęcia ruszają od 2 MARCA.  Będziemy się spotykać prze 4 kolejne piątki na 2-godzinnych zajęciach. Koszt 8h zajęć dla pary to kwota 399 zł!  Uwaga, na zajęcia obowiązuje limit miejsc !

Zajęcia będą odbywać się w godzinach 20:15-22:15.
https://www.youtube.com/watch?v=Z8zHH9naTfI&feature=share

📌ZAPISY::
📞 791 895 446, 791 895 447
📧 movimento.zory@gmail.com
🖋️ recepcja czynna od pon. do pt. w godz. 16:00-21:00