V GALA MOVIMENTO

V Gala Movimento za nami

Movimento to nie mury, to nie sale zajęciowe, to nie grafik, ale to WyTancerze, instruktorzy, rodzice … to jest właśnie prawdziwe Movimento. Każdy z Was dokłada swoją cegiełkę do naszej historii. Dziękujemy Wam po raz kolejny za wspólnie spędzony rok, za wspólny trud, za sukcesy, za każde doświadczenie. Gala Movimento to Wasze święto. Gratulujemy Wam pięknych pokazów, ale przede wszystkim cieszymy się, że rozwijacie swoją pasję i kochacie taniec tak jak my.

Raz jeszcze dziękujemy naszym instruktorom, którzy dzielą się z Wami swoimi umiejętnościami, wiedzą i zaszczepiają w Was taneczną wrażliwość.

GALERIE ZDJĘĆ:

Do zobaczenia w NOWYM SEZONIE 😉

p.s. Pamiętajcie o DNIU OTWARTYM –  9 września !

CASTING DO GRUP TURNIEJOWYCH

Szkoła Tańca Movimento zaprasza na CASTING do grup turniejowych balet & jazz.

Zapraszamy aż do 4 GRUP:
– PASS DE CHAT,
– MOVART 1,
– MOVART 2,
– MOVART 3.

Zajęcia grup prowadzone są przez 3 różne instruktorki: Monikę Janas-Nowacką (balet), Monikę Kiermasz (jazz) oraz Natalię Piszczek(akrobatyka).

Grupy występują na licznych przeglądach i festiwalach o randze ogólnopolskiej, zdobywając czołowe miejsca. Dwa razy w roku uczestniczą w obozach tanecznych: letnim (wyjazdowy) i zimowym (stacjonarny).

Zgłoszenie osób chętnych przyjmujemy do 24 czerwca 2018 w Recepcji Szkoły Tańca. Termin castingu zostanie podany później.

Kontakt:
– movimento.zory@gmail.com
– tel. 791 895 446