AKROBATYKA – NOWE GRUPY!

Wraz z nowym sezonem Szkoła Tańca Movimento wzbogaciła się o NOWĄ SALĘ, która  w pełni przeznaczona jest do zajęć z akrobatyki !

Co więcej, nowa przestrzeń została wypełniona profesjonalną ścieżką akrobatyczną !  Zajęcia akrobatyczne prowadzone są w Movimento przez 2 instruktorów: Natalię Piszczek oraz Krystiana Koryciaka. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w różnym wieku.

AKTUALNE NABORY:
– AKROBATYKA DLA PRZEDSZKOLAKA –  poniedziałek, środa – godz. 15:00,
– AKROBATYKA 6-7 LAT – piątek godz. 16:30
– AKROBATYKA 7-9 LAT – piątek godz. 17:30
– AKROBATYKA 10+ – piątek godz. 18:30

Zachęcamy do zapoznania się  grafikiem sali akrobatycznej: http://movimento.pl/grafik/

Z A P I S Y:
☎️ŁAPCIE MIEJSCA, BO GRUPY SZYBKO SIĘ ZAPEŁNIAJĄ

ZAPISY:
📞 791 895 446, 791 895 447
📧 movimento.zory@gmail.com
🖋️ recepcja czynna od poniedziałku do piątku w godz. 16:00-21:00.

 

 

DZIEŃ OTWARTY

Dzień Otwarty w Szkole Tańca Movimento !

Nie możesz się zdecydować, które zajęcia są dla Ciebie lub Twojego dziecka najlepsze?  W czasie Dnia Otwartego możesz podpatrzeć, jak będą wyglądać poszczególne zajęcia  !

Zapraszamy w SOBOTĘ 8 września  od godz. 16:00 na nasz DZIEŃ OTWARTY. Będziemy dla Was aż na 3 salach tanecznych !
Poniżej przedstawiamy harmonogram:

16:00 – animacja – Monika Kiermasz & przywitanie

SALA LATINO:
16:10 – wprawki BALETOWE – Monika Janas-Nowacka
16:20 – solówka Amelii Otremby
16:25 – HIP HOP – Ania Orkisz
16:40 – wprawki JAZZOWE – Monika Kiermasz
16:50 – solówka Vanessy Jerc, duet Zuzi Dąbrowskiej & Mai Dawidenko
17:00 – LATINO KIDS – Gosia Szulik
17:10 – solówki Emilii Morys, Gosi Filipowskiej
17:15 – solówki Zuzi Dąbrowskiej, Mai Dawidenko
17:20 – improwizacja Amelii Otremby
17:25 – LATINO MIX SOLO, SLIM DANCE – Gosia Szulik
17:40 – SEXY DANCE – Ktarzyna Wilk
17:50- BACHATA SOLO – Sandra Babiarz
SALA BALETOWA:
16:10 – KIZOMBA – Martin Wangelow
16:10 – TANIEC TOWARZYSKI – Gosia Szulik
16:20 – 4 Ladies SOLO, LATINO SOLO – Klaudia Kusidło
16:40 – BACHATA W PARACH – Daniel & Sandra Babiarz
17:00 – TANIEC KARNAWAŁOWY – Szymon Babiarz
17:20 – SALSA (gr. początkująca) – Szymon Babiarz
17:40 – SALSA (gr. zaawansowana) – Szymon Babiarz

SALA AKROBATYCZNA:
17:00 – AKROBATYKA – Natalia Piszczek
17:30 – AKROBATYKA – Krystian Koryciak

Do zobaczenia !