SALA BALETOWA

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
15:45-16:16.30 BALET (4-5lat) nowy nabór Monika Janas-Nowacka 15:45-16:45 BALET kontynuacja (5-6lat) (gr. wt.15.15 i śr.15.15) Monika Janas-Nowacka 15:45-16:45 HIP-HOP (6-7lat) nowy nabór Karolina Rosłońska 15:30-16:30 BALET (6-7lat) nowy nabór Paulina Święs 16:00-17:15 BALET Małe PasDeChat Paulina Święs
16:30- 17:30 HIP-HOP (8-11lat) 2xw tyg.(pon i śr) nowy nabór Karolina Rosłońska 16:45-18:00 BALET Małe PasDeChat Monika Janas-Nowacka 16:45-17:45 HIP-HOP (8-11lat) 2xw tyg.(pon i śr) nowy nabór Karolina Rosłońska 16:30-17:30 BALET (5-6lat) Gr. turniejowa BABY KIDS Paulina Święs 17:15-18:30 BALET Mini MovArt Paulina Święs
17:30-18:30 HIP-HOP (12-15lat) 2xw tyg.(pon i śr) nowy nabór Karolina Rosłońska 18:00-19:00 BALET kontynuacja (gr. pon.15.30 i pon.16.15) Monika Janas-Nowacka 17:45-18:45 HIP-HOP (12-15lat) 2xw tyg.(pon i śr) nowy nabór Karolina Rosłońska 17:30-19:00 BALET MovArt1 Paulina Święs 18:45-20:15 BALET PasDeChat Paulina Święs
18:30-19:30 BALET PasDeChat Monika Janas-Nowacka 18:45-19:45 HIP-HOP (12-15lat) Karolina Rosłońska

SALA LATINO

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
15:30-16:30 JAZZ (5-6lat) Gr. turniejowa BABY KIDS Monika Kiermasz 16:00-16:45 T.NOWOCZESNY (5-6LAT) nowy nabór Monika Kiermasz 16:00-17:00 JAZZ (7-9LAT) nowy nabór Monika Kiermasz 15:30-16:15 T. NOWOCZESNY (4-6 LAT) Monika Kiermasz 16:00-17:15 JAZZ Mini MovArt Monika Kiermasz
16.30-17.30 BALET (5-6la t) Gr. turniejowa BABY KIDS Monika Janas-Nowacka 16:45-18:00 JAZZ Mini MovArt Monika Kiermasz 17:00-18:00 JAZZ (9-12lat) nowy nabór Monika Kiermasz 16:15-17:30 JAZZ MovArt1 Monika Kiermasz 17:15-18:45 JAZZ PasDeChat Monika Kiermasz
17:30- 18:30 BALET MovArt 3 Monika Janas-Nowacka 18:00-19:15 JAZZ Małe PasDeChat Monika Kiermasz 18:00-19:00 JAZZ/MODREN (12-15LAT) nowy nabór Monika Kiermasz 17:30-18:30 JAZZ (5-6lat) Gr. turniejowa BABY KIDS Monika Kiermasz
18:45-20:15 JAZZ MovArt 3 Monika Kiermasz 19:00-20:00 ZDROWY KRĘGOSŁUP Natalia Wykręt 20:15-21:15 FIT BALET Monika Kiermasz
20:15-21:15 ZDROWY KRĘGOSŁUP Monika Kiermasz

SALA AKROBATYCZNA

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
15:30 -16:15 AKROBATYKA DLA PRZEDSZKOLAKA nowy nabór Natalia Piszczek 16:00-17:00 AKROBATYKA kontynuacja Krystian Koryciak 15:15-16:00 AKROBATYKA DLA PRZEDSZKOLAKA nowy nabór Natalia Wykręt 16:00-17.00 AKROBATYKA (6-8lat) nowy nabór Paulina Jasińska 16:15-17:15 AKROBATYKA kontynuacja Krystian Koryciak
16:15 -17:15 AKROBATYKA kontynuacja Natalia Piszczek 17:00-18:00 AKROBATYKA kontynuacja Krystian Koryciak 16:00-17:00 AKROBATYKA (6-8lat) nowy nabór Natalia Wykręt 17:00-18:00 AKROBATYKA kontynuacja Krystian Koryciak 17:15-18:30 AKROBATYKA Małe PasDeChat Krystian Koryciak
17:15 -18:15 AKROBATYKA PasDeChat Natalia Piszczek 18:00-18:15 AKROBATYKA Mini MovArt Krystian Koryciak 17:00-18:00 AKROBATYKA (5-6lat) AKROBATYKA Gr. turniejowa Akro-Dance nowy nabór (2x w tyg.pon i śr) Natalia Wykręt (wymagany casting) 18:00-19:30 AKROBATYKA kontynuacja Krystian Koryciak 18:30-20:00 AKROBATYKA kontynuacja Krystian Koryciak
18:15 -19:15 AKROBATYKA Gr. turniejowa Akro-Dance nowy nabór (2x w tyg.pon i śr) Natalia Wykręt (wymagany casting) 19:15-20:45 AKROBATYKA kontynuacja Krystian Koryciak 18.00-19.00 AKROBATYKA (9-12lat) nowy nabór Natalia Wykręt

SALA GIMNASTYCZNA W KLESZCZOWIE

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
9:30-11:30 PORANNY BLOK Fitness and Stretching nowy nabór 9:30-11:30 PORANNY BLOK Fitness and Stretching nowy nabór 9:30-11:30 PORANNY BLOK Fitness and Stretching nowy nabór 9:30-11:30 PORANNY BLOK Fitness and Stretching nowy nabór
19:30-20:30 BACHATA 2x w tyg. pon i czw KONTYNUACJA Daniel Babiarz 16:30-18:00 MovArt 1 mini formacja Weronika Lysko-Potaczek 19:30-20:30 LATINO SOLO KONTYNUACJA Alina Mrówczyńska 15:45-16:30 BALET (4-5lat) nowy nabór Monika Janas-Nowacka
20:30-22:00 BACHATA KONTYNUACJA Daniel Babiarz 18:00-19:00 HIGH HEELS nowy nabór Weronika Lysko-Potaczek 20:30-22:00 KIZOMBA Martin Wangelow 16:30-17:30 BALET KONTYNUACJA (GR:z pon 17.15 i wt.17.00)
19:00-20:30 MovArt 3 mini formacja 17:30-19:00 BALET gr CHANNE KONTYNUACJA
20:30-21:30 BACHATA SOLO nowy nabór Sandra Babiarz 19:30-20:30 BACHATA 2x w tyg. pon i czw KONTYNUACJA
19:30-20:30 BACHATA 2x w tyg. pon i czw KONTYNUACJA