SALA BALETOWA

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
15:30 – 16:15 BALET 6-7 lat Monika Janas-Nowacka 15:15 -16:00 BALET gr. Soute + nowy nabór 4-5 lat Monika Janas-Nowacka 15:15 -16:00 BALET 4-5 lat trwa nabór Monika Kiermasz 15:45 -16:30 BALET 6-7 lat nowy nabór Monika Janas-Nowacka 16:00 -17:30 Małe Pas De Chat Balet Monika Janas-Nowacka
16:15 - 17:15 BALET gr. RELEVE Monika Janas-Nowacka 16:00 -17:00 Małe PasDeChat Monika Janas-Nowacka 16:00 -17:15 MovArt Mini 6-8 lat Monika Kiermasz 16:30 -17:30 BALET 6-7 lat Monika Janas-Nowacka 17:30 - 18:30 MovArt1 Balet Monika Janas-Nowacka
17:15 -18:15 BALET gr. PASSE Monika Janas-Nowacka 17:00 -18:30 BALET gr. JETE Monika Janas-Nowacka 17:30 - 18:30 BACHATA SOLO nowy nabór Sandra Babiarz 17:30 -19:00 BALET gr. CHANNE Monika Janas-Nowacka 18:30 - 20:00 Pas De Chat BALET Monika Janas-Nowacka
18:30 -19:30 LATINO Klaudia Babiarz 18:30 - 19:30 SALSATION nowy nabór Jagoda Rudnik 18:30 - 19:30 BACHATA nowy nabór Daniel Babiarz 19:00 - 20:00 MovArt 2+3 BALET Monika Janas-Nowacka 20:00 - 21:00 Lekcje indywidualne Monika Janas-Nowacka
19:30 - 20:30 LATINO śr. zaawan. Klaudia Babiarz 19:30 - 20:30 BACHATA nowy nabór Daniel Babiarz 19:30 - 20:30 BACHATA nowy nabór Daniel Babiarz 20:00 - 21:00 BACHATA SOLO Sandra Babiarz
20:30 -21:30 ZDROWY KRĘGOSŁUP nowy nabór Monika Kiermasz 20:30 - 22:00 BACHATA kontynuacja Daniel Babiarz 20:30 - 22:00 KIZOMBA gr. początkująca Martin Wangelow

SALA LATINO

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
15:45 – 16:30 GRY I ZABAWY OGÓLNOROZWOJOWE 4-6 lat nowy nabór Monika Kiermasz 15:30 – 16:15 TANIEC NOWOCZESNY kontyn. + nowy nabór 4-5 lat Ania Orkisz 16:00 – 16:45 TANIEC NOWOCZESNY 4-5 lat Monika Kiermasz 16:00 – 17:30 MovArt1 Jazz Monika Kiermasz
16:30 – 17:30 JAZZ/MODERN kontyn. + nowy nabór 7-11 lat Monika Kiermasz 16:15 – 17:00 TANIEC NOWOCZESNY 6-7 lat Ania Orkisz 16:30 - 17:30 LATINO KIDS 5-7 lat Gosia Szulik 17:00 -18:00 Mini Formacja Monika Kiermasz 17:30 – 19:00 MovArt Mini Jazz+Balet Monika Kiermasz
17:30 – 18:30 JAZZ kontyn. + nowy nabór 11-15 lat Monika Kiermasz 17:00 – 18:00 HIP HOP 8-11 lat Ania Orkisz 17.30 - 18.30 SLIM DANCE Chudnij tańcząc ! Gosia Szulik 18:00 – 19:00 MovArt2 Monika Kiermasz 19:00 – 20:00 Weselny/Karnawałowy nowy nabór Szymon Babiarz
18:30 - 19:30 SALSA/BACHATA (2x w tyg.) Szymon Babiarz 18:00 -19:00 HIP Hop kontyn. + nowy nabór 12-16 lat Ania Orkisz 18:30 – 19:30 SALSA/BACHATA (2x w tyg.) Szymon Babiarz 19:00 – 20:00 ZDROWY KRĘGOSŁUP Monika Kiermasz 20:00 - 21:00 SALSA/BACHATA nowy nabór Szymon Babiarz
19:30 – 20:30 SALSA/BACHATA (2x w tyg.), gr. począt. nowy nabór Szymon Babiarz 19:00 – 20:00 TANIEC TOWARZYSKI Gosia Szulik 19:30 – 20:30 SALSA/BACHATA (2x w tyg.), gr. począt. nowy nabór Szymon Babiarz 20:00 – 21:00 MovArt3 Monika Kiermasz 21:30 Lekcja/Animacja w Czarnym Kocie
20:30 – 21:30 SALSA/BACHATA (2x w tyg.), gr. średnioz. Szymon Babiarz 20:00 – 21:00 4 Ladies SOLO Klaudia Babiarz 20:30 – 21:30 SALSA/BACHATA (2x w tyg.), gr. średnioz. Szymon Babiarz 21:00 – 22:00 BACHATA Daniel Babiarz 22:00 SALSOTEKA w CZARNYM KOCIE
21:00 – 22:00 TANIEC TOWARZYSKI nowy nabór Gosia Szulik

SALA AKROBATYCZNA

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
15:00 -16:00 AKROBATYKA dla przedszkolaków Natalia Piszczek 16:00 -17:00 AKROBATYKA nowy nabór + kontynuacja Krystian Koryciak 15:00 -16:00 AKROBATYKA dla przedszkolaków nowy nabór Natalia Piszczek 16:30 -17:30 AKROBATYKA nowy nabór + kontynuacja Krystian Koryciak 16:30 -17:30 AKROBATYKA 6-7 lat Krystian Koryciak
16:15 -17:15 AKROBATYKA Natalia Piszczek 17:00 -18:30 MAŁE PAS DE CHAT AKROBATYKA Krystian Koryciak 16:15 -17:15 AKROBATYKA Natalia Piszczek 17:30 -18:30 AKROBATYKA nowy nabór + kontynuacja Krystian Koryciak 17:30 -18:30 AKROBATYKA 7-9 lat Krystian Koryciak
17:15 -18:15 AKROBATYKA 6-8 lat nowy nabór Natalia Wykręt 18:30 - 20:00 AKROBATYKA kontynuacja Krystian Koryciak 17:15 -18:15 MOVART MINI AKROBATYKA Natalia Piszczek 18:30 -20:00 AKROBATYKA kontynuacja Krystian Koryciak 18:30 - 20:00 AKROBATYKA 10+ Krystian Koryciak
18:15 -19:15 AKROBATYKA 6-7 lat Natalia Wykręt 21:00 – 22:00 HIP HOP 18+ nowy nabór Ania Orkisz

SALA GIMNASTYCZNA W KLESZCZOWIE

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
17:30 -19:00 MovArt2+3 Akrobatyka N.Piszczek
17:30 - 18:30 PasDeChat Akrobatyka N.Piszczek 17:30 -18:30 MovArt1 Jazz M.Kiermasz
18:30 - 20:00 PasDeChat Balet M. Janas-Nowacka 18:30 - 20:00 MovArt1 Akrobatyka N. Piszczek
19:00 - 20:00 MovArt2+3 Jazz M. Kiermasz