SALA BALETOWA

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
15.45 – 16.30 BALET 4-6 lat Paulina Trusewicz 15.30-16:15 BALET 4-6 lat Monika Janas-Nowacka 16.00 – 17:00 AKROBATYKA 7-9 lat Krystian Koryciak 15.30 – 16:30 BALET 4-6 lat nowy nabór Monika Janas-Nowacka 16.15 – 17:15 HIP-HOP nowy nabór 9-11 lat Gosia Tomczyk
16.30 – 17:30 BALET/MODERN 7-10 lat Paulina Trusewicz 16.15-17:15 BALET kontynuacja 4-6 lat Monika Janas-Nowacka 17.00- 18:00 AKROBATYKA kontynuacja Krystian Koryciak 16.30 – 17:15 BALET 4-6 lat Monika Janas-Nowacka 17.15 – 18:15 BALET gr. MOVART I Monika Janas-Nowacka
17.30 – 18:30 JAZZ/MODERN  Monika Kiermasz 17.15-18:15 BALET gr. SOUTE Monika Janas-Nowacka 18.00-19.30 AKROBATYKA kontynuacja Krystian Koryciak 17.15 – 18:45 BALET  gr.JETE Monika Janas-Nowacka 18.15 -19.45 BALET gr. CHANNE i PIQUE Monika Janas-Nowacka
18.30- 19:30 SALSA SOLO kontynuacja Klaudia Kusidło 18:15-19:15 BACHATA nowy nabór Daniel Babiarz 19.30-20.30 LATINO SOLO nowy nabór Monika Janas-Nowacka 18.45 - 19:45 BALET gr. MOVART II i III Monika Janas-Nowacka
19.30 – 20:30 SEXY LATINO kontynuacja Klaudia Kusidło 19.15 - 20.45 TANIEC TOWARZYSKI nowy nabór  Kasia Moric 20.30 – 21:30 SEXY DANCE nowy nabór Kasia Wilk 19. 45-20.45 LATINO SOLO Klaudia Kusidło
20.30 – 21:30 SALSA SOLO Klaudia Kusidło 20.45 - 21.45 SALSA/BACHATA (2x w tyg.) NOWY NABÓR Szymon Babiarz 20.45 - 21.45 SALSA/BACHATA (2x w tyg.) NOWY NABÓR Szymon Babiarz

 

SALA LATINO

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
15.45 – 16:30 TANIEC NOWOCZESNY 5-6 lat Monika Kiermasz 16.00 – 16:45 TANIEC NOWOCZESNY 3-6 lat Ania Orkisz 15.45 – 16:30 TANIEC NOWOCZESNY nowy nabór 6 lat Magda Berger 15.45 - 16.45 SHOW DANCE z elementami akrobatyki 7-10 lat nowy nabór Monika Kiermasz 15.45 -17.15 MOVART I technika Monika Kiermasz 9.00 - 10.00 AKROBATYKA nowy nabór 6-7 lat Natalia Piszczek
16.30 – 17:30 JAZZ/MODERN 7-10 lat Monika Kiermasz
 16.30 - 17:30 TANIEC NOWOCZESNY 8-10 lat Magda Berger 16.45 -17.45 JAZZ/MODERN 7-10 lat Monika Kiermasz
 17.15 -18:15 SHOW DANCE gr. MOVINKI Monika Kiermasz 10.00 - 11.30 AKROBATYKA nowy nabór 8+ lat Natalia Piszczek
17.30 – 18:30 AKROBATYKA Krystian Koryciak 17.15 – 18:15 DANCEHALL nowy nabór 12-15 lat Ania Orkisz 17.30 - 18:30 ZUMBAAAA open Magda Berger 17.45 - 18:45 MOVART II technika Monika Kiermasz 18.15 – 19:15 HIP-HOP nowy nabór 12-16 lat Gosia Tomczyk
18.30 - 19:30 SALSA/BACHATA (2x w tyg.) Szymon Babiarz 18.30 - 20.00 AKROBATYKA Krystian Koryciak 18.30 - 19:30 SALSA/BACHATA (2x w tyg.) Szymon Babiarz 18.45 -19:45 PILATES open Monika Kiermasz 19.15 – 20:15 ZUMAAAA open  Monika Kiermasz
19.30 - 20.45 RUEDA DE CASINO Salsopaka (2x w tyg.) Szymon Babiarz 20.00 - 21.30 BACHATA kontynuacja Daniel Babiarz 19:30 – 20:45 RUEDA DE CASINO Salsopaka (2x w tyg.) Szymon Babiarz
 19.45 – 20:45 MOVART III technika Monika Kiermasz 20.30- 21:30 KURS KARNAWAŁOWY 4 spotkania, nowy nabór Szymon Babiarz
20.45 - 22.00 SALSA on 1 (2x w tyg.) Szymon Babiarz 21.30 - 22.00  BACHATA PRAKTIS (gratis do nowego naboru) 20.45 -22.00 SALSA on 1 (2x w tyg.) Szymon Babiarz 20.45 - 22.00 KIZOMBA nowy nabór Martin Wangelow 21.45 SALSOTEKA w MERY DANCE

SALA GIMNASTYCZNA W KLESZCZOWIE

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
16.00 -17.30 AKROBATYKA gr. MOVART I, PAS DE CHAT Natalia Piszczek
17.30 -19.00 AKROBATYKA gr. MOVART II i III Natalia Piszczek
18.00 - 19:30 BALET gr. PAS DE CHAT
19.00 - 20.00 MOVART II i III technika Monika Kiermasz