SALA JAZZOWA – SZEROKA 26

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

16:00-17:00

JAZZ MINI KIDS 1

Monika Kiermasz

16:00-17:00

JAZZ BABY KIDS 

Monika Kiermasz

16:00-17:00

Jazz ( 7-9 lat)

(Nowy Nabór)

Monika Kiermasz

18:15-19:45

JAZZ JUNIOR 1 

Monika Kiermasz

16:00-17:00

JAZZ BABY KIDS 

Monika Kiermasz

19:00-20:00

Jazz (12+)

(Nowy Nabór)

Monika Kiermasz

17:30-18:45

JAZZ KIDS 2 

Karolina Stańczyk

17:00-17:45

Taniec Nowoczesny ( 5-6 lat)

(Nowy Nabór)

Monika Kiermasz

18:45-21:00

JAZZ ADULT

Monika Kiermasz

17:15-18:15

JAZZ MINI KIDS 2 

Monika Kiermasz

20:00-21:00

Zdrowy Kręgosłup

(OPEN)

Monika Kiermasz

18:45-20:00

JAZZ KIDS 1 

Monika Kiermasz

18:00-19:00

Jazz (9-12 lat)

kontynuacja

Monika Kiermasz

18:15-19:30

JAZZ JUNIOR 2 

Monika Kiermasz

20:00-21:30

Jazz ( 18+)

(Nowy Nabór)

Monika Kiermasz

19:00-20:15

JAZZ KIDS 2 

Monika Kiermasz

19:45-21:00

TRENING MOTORYCZNY TEAM

Monika Kiermasz

SALA KLASYCZNA – SZEROKA 26

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

SOBOTA

16:00-16:45

Balet (5-6lat)

(Nowy Nabór)

Monika Janas- Nowacka

15:45-16:30

Balet (4-5 lat)

Nowy Nabór

Monika Janas- Nowacka

16:15-17:00

Taniec Nowoczesny (5-6lat)

( Nowy Nabór)

Karolina Stańczyk

16:45-18:15

BALET JUNIOR 1 

Paulina Święs

8:00-9:00

Pole Dance Dorośli

(Nowy Nabór)

16:45-17:30

Balet (4-6lat)

kontynuacja

Monika Janas- Nowacka

16:30-17:15

Balet (4-6 lat)

(Kontynuacja + Nowy Nabór)

Monika Janas- Nowacka

17:30-19:00

BALET KIDS 2

Paulina Święs

18:15-19:45

BALET ADULT

Paulina Święs

17:15-18:15

BALET MINI KIDS 2 

Paulina Święs

9:00-10:00

Pole Dance ( 6-12 lat)

kontynuacja

17:30-18:30

Balet (7-8lat)

kontynuacja

Monika Janas- Nowacka

17:15-18:45

BALET KIDS 1 

Monika Janas- Nowacka

19:00-20:15

OPEN BALET TEAM (KIDS,MINI KIDS)

Paulina Święs

18:15-19:45

OPEN BALET TEAM (JUNIOR,ADULT)

Paulina Święs

10:00-11:00

Pole Dance (6-12 lat)

(Nowy nabór + kontynuacja)

18:30-19:30

Balet (9-10 lat)

kontynuacja

Monika Janas- Nowacka

11:00-12:00

Pole Dance Dorośli 

kontynuacja

12:00-13:00

Pole Dance Dorośli

kontynuacja

13:00-14:00

Pole Dance (6-12 lat)

(Nowy Nabór)

SALA AKROBATYCZNA – SZEROKA 26

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

16:00-17:00

Akrobatyka (7-9 lat)

kontynuacja

Marcin Kost

16:00-17:15

AKROBATYKA KIDS 2 

Marcin Kost

15:45-16:30

Akrobatyka dla Przedszkolaka

(nowy nabór)

Natalia Wykręt

16:00-17:30

Akrobatyka (7-9 lat)

kontynuacja

Krystian Koryciak

16:30-17:15

Akrobatyka dla Przedszkolaka

(Nowy Nabór)

Natalia Wykręt

17:00-18:15

AKROBATYKA MINI KIDS 1

Marcin Kost

17:15-18:15

AKROBATYKA BABY KIDS

Marcin Kost

16:30-17:30

Akrobatyka (6-8lat)

kontynuacja

Natalia Wykręt

17:30-19:00

Akrobatyka (9-12 lat)

kontynuacja

Krystian Koryciak

17:30-18:15

Akrobatyka dla Przedszkolaka

(Nowy Nabór)

Megan Durczok

17:30-19:00

Akrobatyka (9-12 lat)

kontynuacja

Krystian Koryciak

19:00-20:00

Akrobatyka (8-10 lat)

(Nowy Nabór)

Megan Durczok

18:15-19:15

AKROBATYKA MINI KIDS 2 

Megan Durczok

19:00-20:30

Akrobatyka (12+)

kontynuacja

Krystian Koryciak

19:30-20:45

AKROBATYKA JUNIOR 2

Megan Durczok