Poster Image For Mobiles

UCZYMY TAŃCA OD 2008 roku

W Movimento jest 10 instruktorów. Każdy z nas ma ogromną wiedzę na temat tańca oraz warsztat, który pozwala nam nauczyć tańca każdego również Ciebie. Jesteśmy otwarci i chętnie pomożemy i doradzimy Ci na początku Twojej tanecznej drogi.

O NAS

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne zajęcia taneczne skierowane zarówno dla najmłodszych, młodzieży jak i osób dorosłych. Zajęcia dla Was prowadzi aż 12 instruktorów ! Jeśli nie wiesz, jakie zajęcia wybrać dla siebie, zadzwoń lub przyjdź do nas, a my oprowadzimy Cię, opowiemy jak wyglądają u nas zajęcia i wspólnie znajdziemy najlepsze zajęcia dla Ciebie!

Napisz do Nas

INSTRUKTORZY

Monika Janas-Nowacka

Balet

Założycielka naszej szkoły, absolwent Państwowej Szkoły Baletowej im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu, jej ogromne doświadczenie sceniczne, dydaktyczne i zasady taneczne budują jakość i renomę ST Movimento, dzięki niej wszyscy pracownicy tworzą wyjątkową mieszankę pozytywnej energii dzięki której zarażamy pasją innych. Niegdyś instruktorka tańców w parach: salsy, bachaty, zajęć solo dla pań, dziś swoją uwagę skupia wyłącznie na dzieciach, prowadząc Balet dla dzieci w wieku od 4 lat, ilość grup mówi sama za siebie. W sezonie 2014/15 było ich aż 11. Jej wrodzone dobro i łagodność powoduje, że nawet najmniejsze dzieci szybko adaptują się do zajęć, a umiejętność instruktorskie wyniesione ze szkoły baletowej powodują błyskawiczny rozwój umiejętności u dzieci.

Wyślij wiadomość

Szymon Babiarz

Salsa/Bachata,  Weselny/Karnawałowy kurs tańca

Ekspert tańców użytkowych (w parach). Jego wieloletnią pasją jest SALSA. Potrafi niebywale szybko zarazić swoją pasją nawet najbardziej sceptycznych maruderów. Prowadzi również WESELNY KURS TAŃCA według autorskiego programu gdzie już na pierwszym spotkaniu poczujesz czym jest taniec i jak wykorzystać jego magię na parkiecie. Zajmuje się przygotowaniem par do PIERWSZEGO TAŃCA gdzie uczy nie tylko jak tańczyć, ale również jak poradzić sobie ze stresem i czerpać przyjemność z tego wydarzenia. Szymon prowadzi naszą grupę taneczną ESTRELLAS DE MOVIMENTO. Sam również często występuje jako tancerz ze swoją partnerką Klaudią Babiarz, wykonując popisy taneczne i animacje dla publiczności. Zapraszamy na jego zajęcia.

Wyślij wiadomość

Daniel Babiarz

Bachata

Zajęcia Daniela to prawdziwa gratka dla fanów Bachaty sensual. Daniel jest mistrzem zmysłu i prowadzenia kobiety w tańcu. Z charyzmą i lekkością prowadzi swoje zajęcia powodując, że tancerze zapominają się w tańcu. Daniel jako absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie prowadzi zajęcia według prawideł pedagogiki, a efekty czuje się już po pierwszych zajęciach.

Wyślij wiadomość

Klaudia Babiarz

Latino, 4 Ladies SOLO

Kiedyś nasza uczennica dziś instruktorka tańca i fitness. Klaudia jest wizytówką szkoły Movimento. Dziś wraz z Szymonem rozwija naszą szkołę salsy prowadząc wraz z nim zajęcia, a jej dumą i chlubą jest szeroka gama zajęć SOLO dla kobiet, gdzie oprócz tańca uczy ich kobiecości, sexapealu, siły i charakteru, jej przygotowanie fitness i siła onieśmielają mężczyzn, a jej treningi powodują znaczący przyrost energii na całotygodniowe zmagania z rzeczywistością. Klaudia jest również świetnym choreografem przygotowuje nasze dziewczyny do pokazów, czego dowodem są pokazy jej grupy występowej NOUGHTY GIRLS.

Wyślij wiadomość

team-small-1

Monika Kiermasz

Taniec Nowoczesny, Jazz/Modern, Jazz, Jazz 30+, Balet, MovArt

„Trzeba być atletą żeby tańczyć, ale artysta żeby być tancerzem.” tą dewizą kieruje się podczas pracy. Swoimi kwalifikacjami zawstydza nie jednego instruktora, a grupy, które prowadzi reprezentują najwyższy poziom. Dyplomowany instruktor Tańca Jazzowego, absolwentka AWF Katowice spec. taniec, tancerka Teatru Bezpańskiego, instruktor fitness itd. Dzieci pod okiem Moniki rozwijają się w szybkim tempie i wkraczają na ścieżkę kariery tancerza, czy z niej skorzystają?? Nie wiadomo, ale na pewno pozostanie w nich siła atlety i dusza artysty!

Wyślij wiadomość

Martin Wangelow

Kizomba

Swoje pierwsze kroki taneczne stawiał już mając 10 lat. Zaczynał od tańców towarzyskich. Osiągał wiele sukcesów biorąc udział w konkursach i festiwalach międzynarodowych. Może pochwalić się kolekcją medali i pucharów za czołowe miejsca w finałach konkursów tanecznych. W późniejszych latach jego pasją stała się kubańska salsa oraz dominikańska bachata. Po latach praktyk poznał szybko rozwijający się na całym świecie taniec KIZOMBA. Od tego czasu to właśnie kizomba skradła jegoserce. Ucząc się od najlepszych instruktorów na świecie wciąż zgłębia tajniki tego tańca. Uczestniczył w wielu międzynarodowych festiwalach m.in. w Bułgarii, Serbii, Rumunii i Polsce. Obecnie Martin chce na stałe zagościć w Polsce. Pełen wiedzy i chęci chce uczyć kolejnych miłośników kizomby.

Wyślij wiadomość

Krystian Koryciak

Akrobatyka

Krystian rozpoczął przygodę z Capoeira w maju 2002 roku ćwicząc w nieformalnej grupie miłośników tej brazylijskiej sztuki walki. Od września 2002 roku dołączył do nowo otwartej sekcji Grupo Magia w Żorach. W bardzo szybkim czasie przejął prowadzenie treningów w rodzinnym mieście, rozwijając jednocześnie swoje umiejętności. Uczestnik licznych szkoleń i warsztatów w Polsce i za granicą, po których w 2010 roku postanawił kontynuować swoją przygodę z Capoeira w ramach Grupo Nagô Polonia. W roku 2011 otrzymał stopień graduado na pierwszym batizado grupy Iande capoeira, od tego czasu reprezentuje jej barwy. W 2014 roku otrzymał stopień monitora, a w 2016 r otrzymuje stopień pierwszego Instrutora w grupie Capoeira Brasil. Posiada uprawnienia Instruktora Rekreacji Ruchowej, specjalność samoobrona, wydane przez Ministra Sportu i Turystyki. W naszym zespole dba o wysoki poziom zajęć z akrobatyki sportowej.

Wyślij wiadomość

Berger Magda

Zakręcona osobowość pół – tancerka, pół – fitness woman, stara się jak najaktywniej spędzić dzień i zachęcić do tego innych..  Zakochana w tańcu od najmłodszych lat, serce oddała współczesnemu stylowi tańca….  od 2008 roku związana z grupą taneczną „PoczEkalnia” oraz „Teatrem Mariana Bednarka” z Rybnika, od 2012 tancerka Teatru Bezpańskiego. Magda jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na wydziale Fizjoterapii, dlatego na swoich zajęciach przede wszystkim dba o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników,  a po – służy radą i masażem jeśli trzeba (Licencjonowana Masażystka).

Wyślij wiadomość

Anna Orkisz

Taniec Nowoczesny, Hip Hop,

Swoją przygodę z tańcem zaczęła mając 11 lat tańcząc w grupie street dance, hip- hop, mam we krwi, ale bardzo dobrze odnajduję się w innych technikach jak: dancehall, wacking, locking czy bboying, gdyż bierze czynny udział w wielu warsztatach i zajęciach poszerzając swoje umiejętności i wiedzę, która jest bardzo ważna – starając się przekazywać ją dalej. Jest tancerką teatru Bezpańskiego, brała udział w spektaklu Back to The Roots który miał swoją premierę na Festiwalu Szekspirowskim w Gdańsku. Do niedawna członek grupy Earthquake Crew oraz Fox. Zajmuję się też animacją taneczną dzieci, występując na koncertach z agencją artystyczną Prym-Art. Najważniejszy jednak jest dla niej rozwój, taniec to nie jest jedna konkretna technika, dlatego warto ciągle się rozwijać i chłonąć więcej! Na zajęciach stara się pokazać, że taniec to najpiękniejsza i najmilsza forma przekazywania emocji, wyżycia się, bardzo ciężka praca ale czasem też dobra zabawa! Pięknie jest móc pokazać swoje emocje w różny sposób, dlatego ciągle się szkoli na warsztatach w całej Polsce i pragnie wiedzieć więcej i nieustannie się rozwijać. Łącząc wiele stylów i motoryczności stara się cały czas poszerzać swoją wiedzę teoretyczną, bo wszystko musi iść w parze. Na co dzień mimo natłoku zajęć dużo tańczy, bo tylko w tańcu możesz sobie pozwolić na luksus bycia sobą.

Wyślij wiadomość

Katarzyna Wilk

Sexy Dance

Katarzyna Wilk z wykształcenia jest psychologiem przez całe życie towarzyszy jej ruch i różne formy tańca. Jest osobą energiczną, kreatywną, pełną zapału, uśmiechu i pozytywnej energii. Instruktorka, choreoterapii (terapii tańcem i ruchem), Od 4 lat związana tanecznie ze szkołą tańca Movimento. gdzie rozwija swoje taneczne pasje. Jest członkiem grupy tanecznych „Noughty Girls” prowadzonej przez Klaudie Kusidło i salsowej grupy „Estrellas De Movimento” prowadzonej przez Szymona Babiarza. Kasia zaprasza na terapię tańcem Sexy Dance. Na jej zajęciach wszystkie Panie będą mogły poczuć moc kobiecości.

Wyślij wiadomość

Małgorzata Szulik

Latino Kids,  Taniec Nowoczesny, Slim Dance,  Latino Mix Solo, Taniec Towarzyski

Przez długi czas tańczyła sportowo taniec towarzyski, osiągając drugą najwyższą klasę w Polsce , klasą B. Początkowo tańczyła
w Żorach, następnie reprezentowała miasto Rybnik. Uczestniczyła w wielu turniejach ogólnopolskich. Szkoliła się u najlepszych trenerów w Polsce m.in. U Marka Fiksy , Kingi Jureckiej- Fiksy , Lecha i Anny Romankiewicz.  Swoją miłością do tańca zaraziła się będąc jeszcze dzieckiem. Taniec towarzyski dał jej możliwości, aby poznać podstawy większości stylów tanecznych (balet, hip hop , zumba , salsa, bachata, taniec nowoczesny). Uważa , ze przez taniec można wyrazić siebie, swoje emocje . Taniec pozwala jej „wyłączyć się”  od szybkiego tempa życia codziennego , daje zastrzyk pozytywnej energii i zawsze poprawia humor. Uważa, ze taniec pozwala nabrać pewności siebie a także wydobyć z kobiety maximum kobiecości.

Wyślij wiadomość

Natalia Piszczek

Akrobatyka

W młodzieńczych latach wyczynowo trenowała akrobatykę sportową na Akademii Wychowania Fizycznego  w Katowcach pod okiem najlepszych trenerów takich jak Renata Firak ,Tadeusz Świat czy Krzysztof Wilusz.  Wśród największych osiągnięć Natalii należy wspomnieć tytuł kilkukrotneja mistrzyni Polski w 3-kach kobiet
w akrobatyce sportowej . W latach 2016/2017 prowadziła zajęcia na AWF w  Katowicach –  SK TALENT u Anny Filipowskiej.

Wyślij wiadomość

Grafik Zapisz się