Poster Image For Mobiles

UCZYMY TAŃCA OD 2008 roku

W Movimento jest 10 instruktorów. Każdy z nas ma ogromną wiedzę na temat tańca oraz warsztat, który pozwala nam nauczyć tańca każdego również Ciebie. Jesteśmy otwarci i chętnie pomożemy i doradzimy Ci na początku Twojej tanecznej drogi.

O NAS

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne zajęcia taneczne skierowane zarówno dla najmłodszych, młodzieży jak i osób dorosłych. Zajęcia dla Was prowadzi aż 14 instruktorów ! Jeśli nie wiesz, jakie zajęcia wybrać dla siebie, zadzwoń lub przyjdź do nas, a my oprowadzimy Cię, opowiemy jak wyglądają u nas zajęcia i wspólnie znajdziemy najlepsze zajęcia dla Ciebie!

Napisz do Nas

INSTRUKTORZY

Monika Janas-Nowacka

Balet

Założycielka naszej szkoły, absolwent Państwowej Szkoły Baletowej im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu, jej ogromne doświadczenie sceniczne, dydaktyczne i zasady taneczne budują jakość i renomę ST Movimento, dzięki niej wszyscy pracownicy tworzą wyjątkową mieszankę pozytywnej energii dzięki której zarażamy pasją innych. Niegdyś instruktorka tańców w parach: salsy, bachaty, zajęć solo dla pań, dziś swoją uwagę skupia wyłącznie na dzieciach, prowadząc Balet dla dzieci w wieku od 4 lat, ilość grup mówi sama za siebie. W sezonie 2014/15 było ich aż 11. Jej wrodzone dobro i łagodność powoduje, że nawet najmniejsze dzieci szybko adaptują się do zajęć, a umiejętność instruktorskie wyniesione ze szkoły baletowej powodują błyskawiczny rozwój umiejętności u dzieci.

Wyślij wiadomość

Szymon Babiarz

Salsa, Rueda de Casino, Latin Power, Weselny/Karnawałowy, kurs tańca

Ekspert tańców użytkowych (w parach). Jego wieloletnią pasją jest SALSA. Potrafi niebywale szybko zarazić swoją pasją nawet najbardziej sceptycznych maruderów. Prowadzi również WESELNY KURS TAŃCA według autorskiego programu gdzie już na pierwszym spotkaniu poczujesz czym jest taniec i jak wykorzystać jego magię na parkiecie. Zajmuje się przygotowaniem par do PIERWSZEGO TAŃCA gdzie uczy nie tylko jak tańczyć, ale również jak poradzić sobie ze stresem i czerpać przyjemność z tego wydarzenia. Szymon prowadzi naszą grupę taneczną ESTRELLAS DE MOVIMENTO. Sam również często występuje jako tancerz ze swoją partnerką Klaudią Kusidło, wykonując popisy taneczne i animacje dla publiczności. Zapraszamy na jego zajęcia.

Wyślij wiadomość

Daniel Babiarz

Bachata sensual

Zajęcia Daniela to prawdziwa gratka dla fanów Bachaty sensual. Daniel jest mistrzem zmysłu i prowadzenia kobiety w tańcu. Z charyzmą i lekkością prowadzi swoje zajęcia powodując, że tancerze zapominają się w tańcu. Daniel jako absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie prowadzi zajęcia według prawideł pedagogiki, a efekty czuje się już po pierwszych zajęciach.

Wyślij wiadomość

Klaudia Kusidło

Salsa solo, Sexy Latino

Kiedyś nasza uczennica dziś instruktorka tańca i fitness. Klaudia jest wizytówką szkoły Movimento. Dziś wraz z Szymonem rozwija naszą szkołę salsy prowadząc wraz z nim zajęcia, a jej dumą i chlubą jest szeroka gama zajęć SOLO dla kobiet, gdzie oprócz tańca uczy ich kobiecości, sexapealu, siły i charakteru, jej przygotowanie fitness i siła onieśmielają mężczyzn, a jej treningi powodują znaczący przyrost energii na całotygodniowe zmagania z rzeczywistością. Klaudia jest również świetnym choreografem przygotowuje nasze dziewczyny do pokazów, czego dowodem są pokazy jej grupy występowej NOUGHTY GIRLS.

Wyślij wiadomość

Małgorzata Tomczyk

Hip-Hop

Specjalizuje się głownie w hip-hopie, ale z wieloma innymi stylami miała już do czynienia takimi jak: dancehall, sexy dance oraz wacking. Jest licencjonowanym intruktorem fitness oraz czynnie działającym wychowawcą kolonijnym. Podczas swoich zajęć stara się przekazać jak najwięcej swoich umiejętności oraz wiedzy teoretycznej nabytej podczas różnego rodzaju warsztatów. Jej siłą jest przekazywanie wiedzy w łatwy i zrozumiały sposób, dzięki czemu nauka hip hopu jest prawdziwą fantazją. Jest choreografem formacji tanecznej No Problem Squad oraz tancerka grupy DNW Crew. A miała do czynienia z wieloma znakomitymi choreografami.

team-small-1

Monika Kiermasz

Taniec Nowoczesny, Jazz/Modern, MovArt, Movinki, BPU, pilates

„Trzeba być atletą żeby tańczyć, ale artysta żeby być tancerzem.” tą dewizą kieruje się podczas pracy. Swoimi kwalifikacjami zawstydza nie jednego instruktora, a grupy, które prowadzi reprezentują najwyższy poziom. Dyplomowany instruktor Tańca Jazzowego, absolwentka AWF Katowice spec. taniec, tancerka Teatru Bezpańskiego, instruktor fitness itd. Dzieci pod okiem Moniki rozwijają się w szybkim tempie i wkraczają na ścieżkę kariery tancerza, czy z niej skorzystają?? Nie wiadomo, ale na pewno pozostanie w nich siła atlety i dusza artysty!

Wyślij wiadomość

Krystian Koryciak

Akrobatyka

Krystian rozpoczął przygodę z Capoeira w maju 2002 roku ćwicząc w nieformalnej grupie miłośników tej brazylijskiej sztuki walki. Od września 2002 roku dołączył do nowo otwartej sekcji Grupo Magia w Żorach. W bardzo szybkim czasie przejął prowadzenie treningów w rodzinnym mieście, rozwijając jednocześnie swoje umiejętności. Uczestnik licznych szkoleń i warsztatów w Polsce i za granicą, po których w 2010 roku postanawił kontynuować swoją przygodę z Capoeira w ramach Grupo Nagô Polonia. W roku 2011 otrzymał stopień graduado na pierwszym batizado grupy Iande capoeira, od tego czasu reprezentuje jej barwy. W 2014 roku otrzymał stopień monitora, a w 2016 r otrzymuje stopień pierwszego Instrutora w grupie Capoeira Brasil. Posiada uprawnienia Instruktora Rekreacji Ruchowej, specjalność samoobrona, wydane przez Ministra Sportu i Turystyki. W naszym zespole dba o wysoki poziom zajęć z akrobatyki sportowej.

Wyślij wiadomość

Paulina Trusewicz

Balet, Fit balet

Paulina ukończyła Państwową Szkołę Baletową im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu. Tańczyła z Teatrem Bezpańskim działającym pod Teatrem Rozbark w Bytomiu. Brała udział w licznych warsztatach tańca klasycznego, współczesnego, hip-hopu oraz pilatesu. Obecnie kształci się w technikach jogi i stretchingu.   Uwielbia pracę z najmłodszymi jak i z nieco starszymi adeptami tańca. Urzeka delikatnością i kobiecością w tańcu a zarazem siłą i energią w przekazywaniu wiedzy uczestnikom zajęć.

Wyślij wiadomość

Berger Magda

Taniec nowoczesny, Fit Sylwetka

Zakręcona osobowość pół – tancerka, pół – fitness woman, stara się jak najaktywniej spędzić dzień i zachęcić do tego innych..  Zakochana w tańcu od najmłodszych lat, serce oddała współczesnemu stylowi tańca….  od 2008 roku związana z grupą taneczną „PoczEkalnia” oraz „Teatrem Mariana Bednarka” z Rybnika, od 2012 tancerka Teatru Bezpańskiego. Magda jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na wydziale Fizjoterapii, dlatego na swoich zajęciach przede wszystkim dba o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników,  a po – służy radą i masażem jeśli trzeba (Licencjonowana Masażystka).

Wyślij wiadomość

Anna Orkisz

Taniec Nowoczesny, Hip Hop, Dancehall

Swoją przygodę z tańcem zaczęła mając 11 lat tańcząc w grupie street dance, hip- hop, mam we krwi, ale bardzo dobrze odnajduję się w innych technikach jak: dancehall, wacking, locking czy bboying, gdyż bierze czynny udział w wielu warsztatach i zajęciach poszerzając swoje umiejętności i wiedzę, która jest bardzo ważna – starając się przekazywać ją dalej. Jest tancerką teatru Bezpańskiego, brała udział w spektaklu Back to The Roots który miał swoją premierę na Festiwalu Szekspirowskim w Gdańsku. Do niedawna członek grupy Earthquake Crew oraz Fox. Zajmuję się też animacją taneczną dzieci, występując na koncertach z agencją artystyczną Prym-Art. Najważniejszy jednak jest dla niej rozwój, taniec to nie jest jedna konkretna technika, dlatego warto ciągle się rozwijać i chłonąć więcej! Na zajęciach stara się pokazać, że taniec to najpiękniejsza i najmilsza forma przekazywania emocji, wyżycia się, bardzo ciężka praca ale czasem też dobra zabawa! Pięknie jest móc pokazać swoje emocje w różny sposób, dlatego ciągle się szkoli na warsztatach w całej Polsce i pragnie wiedzieć więcej i nieustannie się rozwijać. Łącząc wiele stylów i motoryczności stara się cały czas poszerzać swoją wiedzę teoretyczną, bo wszystko musi iść w parze. Na co dzień mimo natłoku zajęć dużo tańczy, bo tylko w tańcu możesz sobie pozwolić na luksus bycia sobą.

Wyślij wiadomość

Katarzyna Moric

Taniec Towarzyski

Kasia miała 13 lat kiedy pokochała taniec towarzyski. Naukę rozpoczęła na kursie tańca, następnie dołączyła do formacji, aż ostatecznie zawitała w grupie sportowej. Brała udział w wielu turniejach i konkursach tanecznych, niejednokrotnie przywożąc do domu puchary i medale. W 2010 r. zdobyła uprawnienia instruktorskie i regularnie prowadzi zajęcia taneczne. Twierdzi, że ukończenie kursu instruktorskiego było dla niej do tej pory najtrudniejszym tanecznym wyzwaniem, gdyż umiejętności tancerza są tylko dopełnieniem wymagań stawianych pedagogom. Taniec towarzyski na zawsze skradł jej serce, jednak chętnie poznaje też inne style i łączy je w choreografiach dla grup pokazowych. Od kilku lat fascynuje się tańcem afrykańskim, jest członkinią czeskiej grupy muzycznej Camara. Zaprasza do współpracy nie tylko pary, ale również solistów w każdym wieku.

Wyślij wiadomość

Martin Wangelow

Kizomba

Swoje pierwsze kroki taneczne stawiał już mając 10 lat. Zaczynał od tańców towarzyskich. Osiągał wiele sukcesów biorąc udział w konkursach i festiwalach międzynarodowych. Może pochwalić się kolekcją medali i pucharów za czołowe miejsca w finałach konkursów tanecznych. W późniejszych latach jego pasją stała się kubańska salsa oraz dominikańska bachata. Po latach praktyk poznał szybko rozwijający się na całym świecie taniec KIZOMBA. Od tego czasu to właśnie kizomba skradła jegoserce. Ucząc się od najlepszych instruktorów na świecie wciąż zgłębia tajniki tego tańca. Uczestniczył w wielu międzynarodowych festiwalach m.in. w Bułgarii, Serbii, Rumunii i Polsce. Obecnie Martin chce na stałe zagościć w Polsce. Pełen wiedzy i chęci chce uczyć kolejnych miłośników kizomby.

Wyślij wiadomość

Katarzyna Wilk

Sexy Dance, Choreoterapia (relaksacja), Stretching &Isolation

Katarzyna Wilk z wykształcenia jest psychologiem przez całe życie towarzyszy jej ruch i różne formy tańca. Jest osobą energiczną, kreatywną, pełną zapału, uśmiechu i pozytywnej energii. Instruktorka, choreoterapii (terapii tańcem i ruchem), Od 4 lat związana tanecznie ze szkołą tańca Movimento. gdzie rozwija swoje taneczne pasje. Jest członkiem grupy tanecznych „Noughty Girls” prowadzonej przez Klaudie Kusidło i salsowej grupy „Estrellas De Movimento” prowadzonej przez Szymona Babiarza. Kasia zaprasza na terapię tańcem Sexy Dance. Na jej zajęciach wszystkie Panie będą mogły poczuć moc kobiecości.

Wyślij wiadomość

Grafik Zapisz się