Warsztaty Jazz&Modern: Marta Czyż i Karol Mental

Już w sobotę, 5 października zapraszamy do Żor na warsztaty Jazz&Modern z Martą Czyż i Karolem Mentalem!

Warsztaty odbędą się w Szkole Tańca Movimento przy ul. Szerokiej 26 w Żorach w następujących godzinach:

  • 11:00-12:30 – Karol Mental – MODERN,
  • 12:45-14:15 – Marta Czyż – JAZZ.

Koszt udziału w 1 warsztacie to 80 zł/os, w 2 warsztatach – 120 zł/os. Warsztaty przeznaczone są dla osób na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym.

Ilość miejsc ograniczona! Obowiązują zapisy (tylko e-mail: movimento.zory@gmail.com) oraz przedpłata (przelew). Szczegóły nt. płatności podamy w wiadomość e-mail potwierdzającej rejestrację na warsztaty.

W przypadku zebrania się niewystarczającej ilości osób chętnych Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia. Zobowiązuje się także do zwrotu dokonanej opłaty za udział w warsztatach.

Karol Mental – zaczął swoją karierę taneczną w wieku 5 lat w zespole Miraż Wodzisław Śląski. Już w tak młodym wieku szkolił się z zakresu techniki tańca nowoczesnego, jazzowego i współczesnego. W późniejszym okresie kontynuował swoją taneczną karierę w studiu tańca Vivero, z którym zdobył liczne tytuły na arenie narodowej i międzynarodowej federacji IDO oraz wystąpił w odautorskim musicalu „W cieniu tęczy”. Od roku tańczy pod szyldem Egurrola Dance Studio Warszawa, szkoląc się na co dzień pod okiem wybitnego choreografa Pawła Michno we flagowym zespole JazzOne. Pomimo tak krótkiego pobytu w Warszawie, zdobył 6 tytułów Mistrza Polski w kategorii solo i duet 16+ w stylach Jazz dance, Modern&contemporary i Show dance, tytuł vice Mistrza Europy Jazz w duecie, jak i tytuł drugiego vice Mistrza Europy solo Modern&contemporary. Za liczne osiągnięcia został wyróżniony przez Agustina Egurrolę tytułem Super tancerza roku Egurrola dance studio. Występował również w spektaklach tanecznych „Życie należy do ciebie”, „REaction” oraz w produkcjach telewizyjnych takich jak „Dance Dance Dance” oraz „Mam talent”.

Marta Czyż – magister sztuki, absolwentka Choreografii i Teorii Tańca Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, dyplomowany pedagog tańca jazzowego, choreograf 5. i 6. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” dla telewizji Polsat, solistka widowiska muzyki i tańca „Usłyszeć Taniec”. Marta studiowała w Contemporary Dance School w Hamburgu oraz otrzymała stypendium w duńskim collegeu Oure Sport & Performing Arts na linii Modern& Ballet. Obecnie współpracuje ze szkołą Egurrola Dance Studio Warszawa, gdzie prowadzi zajęcia z tańca jazzowego dla dzieci, młodzieży i dorosłych, jest trenerką juniorskiego zespołu tanecznego „Imagine”. Marta jest również pedagogiem w Chadek Musical Academy w Chełmskim Domu Kultury oraz szkoleniowcem zespołów tanecznych w Polsce.