Spędź sobotni poranek z Movimento

Już w sobotę, 19 października zapraszamy wszystkie chętne panie na Kobiecy Maraton Fitness! Przed nami 3 godziny ćwiczeń, 6 zajęć do wyboru i szczytny cel – niesienie pomocy innym!

Wydarzenie odbędzie się w Szkole Tańca Movimento przy ul. Prawniczej 26 w Żorach w godz. 9:30-12:30. Zajęcia będą odbywać się w dwóch salach:

SALA BALETOWA

9:30-10:30 – SLIM DANCE – Gosia Szulik

10:30-11:30 – BRAZYLIJSKIE POŚLADKI – Natalia Wykręt

11:30-12:30 – PILATES – Natalia Wykręt

SALA LATINO

9:30-10:30 – 4 LADIES SOLO – Laura #KiS

10:30-11:30 – BACHATA SOLO – Sandra Babiarz

11:30-12:30 – ZUMBA – Magdalena Procek

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują wcześniejsze zapisy! Zapisywać można się poprzez e-mail: movimento.wiola@gmail.com oraz Facebooka: Movimento Szkoła Tańca. Należy przynieść obuwie zmienne.

Podczas maratonu, przy recepcji Movimento grupa Wolontariat Ludzkich Marzeń ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Żorach zorganizuje kiermasz ciast i słodkości. Warto wziąć kilka złotówek więcej! 🙂

Wstęp 10 zł na każde zajęcia. Dochód w całości zostanie przekazany dla Drużyny A, czyli Ani, Alicji i Aleksandra Czerkies, podopiecznych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.

Drużyna A, czyli Ania, Alicja i Aleksander. Skrajne wcześniaki urodzone 02.04.2014 roku – w 25. tygodniu ciąży. W konsekwencji przedwczesnego przyjścia na świat dzieci są niepełnosprawne. Ania ma mózgowe porażenie dziecięce (MPD), jest niewidoma (retinopatia wcześniacza V stopnia – ROP V) i nie mówi, Ala również cierpi na MPD – jest dzieckiem leżącym, ma wiele innych problemów towarzyszących MPD, jak trudności w jedzeniu czy mowie. Podobnie jak siostra, ma ROP IV i V stopnia, dodatkowo obustronny niedosłuch. Olek natomiast cierpi na obustronny niedosłuch, co za tym idzie – opóźniona mowa, trudności społeczno-emocjonalne. To tylko zarys najgłówniejszych problemów, z jakimi przyszło się nam zmierzyć. Jest ich o wiele więcej – jedna rzecz pociąga za sobą kolejne. Dzieci wymagają intensywnej, stałej i szeroko zakrojonej rehabilitacji. Więcej na: http://www.milosc-do-potegi-trzeciej.pl.