SALA JAZZOWA – SZEROKA 26

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

16:00-17:00

JAZZ MINI KIDS ADEPT

Monika Kiermasz

16:00-17:15

JAZZ BABY KIDS 

Monika Kiermasz

16:00-17:00

Jazz ( 7-10 lat)

(Nowy Nabór + kontynuacja)

Monika Kiermasz

18:00-19:30

JAZZ JUNIOR  

Monika Kiermasz

16:15-17:15

JAZZ BABY KIDS 

Monika Kiermasz

19:00-20:00

Jazz (13+)

Kontynuacja

Monika Kiermasz

17:15-18:30

JAZZ MINI KIDS 1 

Karolina Stańczyk

17:00-17:45

Taniec Nowoczesny ( 5-6 lat)

(Nowy Nabór)

Monika Kiermasz

19:30-21:00

JAZZ ADULT

Monika Kiermasz

17:30-18:45

JAZZ MINI KIDS 1

Monika Kiermasz

20:00-21:00

Zdrowy Kręgosłup

(OPEN)

Monika Kiermasz

18:45-20:00

JAZZ KIDS 

Monika Kiermasz

18:00-19:00

Jazz (7-10 lat )

(Nowy nabór)

Monika Kiermasz

18:45-19:45

JAZZ MINI KIDS 2

Monika Kiermasz

20:00-21:30

Jazz ( 18+)

(Nowy Nabór + Kontynuacja)

Monika Kiermasz

19:00-20:00

TRENING MOTORYCZNY (MINI KIDS, BABY KIDS )

Monika Kiermasz

20:00-21:00

TRENING MOTORYCZNY (JUNIOR, KIDS I ADULTS)

Monika Kiermasz

SALA KLASYCZNA – SZEROKA 26

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

SOBOTA

15:45-16:30

Balet (4-6 lat)

Nowy Nabór

Monika Janas- Nowacka

16:15-17:00

Taniec Nowoczesny (5-6lat)

( Nowy Nabór)

Karolina Stańczyk

16:30-18:00

BALET JUNIOR  

Paulina Święs

16:15- 17:30

BALET MINI KIDS 1 

Paulina Święs 

8:00-9:00

Pole Dance  ( 13+ i dorośli)

Kontynuacja 

Mirella Oczadło- Gorlicka

16:45-17:30

Balet (4-6lat)

Kontynuacja

Monika Janas- Nowacka

16:30-17:15

Balet (4-6)

Kontynuacja

Monika Janas- Nowacka

17:30-19:00

OPEN BALET 

(MINI KIDS, BABY)


Paulina Święs

18:00-19:30

BALET ADULT

Paulina Święs

17:30-18:30

BALET BABY KIDS 

Paulina Święs

9:00-10:00

Pole Dance ( 6-12 lat)

Kontynuacja

Mirella Oczadło- Gorlicka

17:30-18:30

Balet (7-8lat)

Kontynuacja

Monika Janas- Nowacka

17:15-18:45

BALET KIDS 

Monika Janas- Nowacka


18:30-20:00

OPEN BALET TEAM (JUNIOR,ADULT, KIDS)

Paulina Święs

10:00-11:00

Pole Dance ( 6-12 lat)

Kontynuacja


Mirella Oczadło- Gorlicka

18:30-19:30

Balet (9-10 lat)

Kontynuacja

Monika Janas- Nowacka

11:00-12:00

Pole Dance Dorośli 

Kontynuacja

Mirella Oczadło- Gorlicka

12:00-13:00

Pole Dance (6-12)

(Nowy Nabór)

Mirella Oczadło- Gorlicka

13:00-14:00

Pole Dance Dorośli

(Nowy Nabór)

Mirella Oczadło- Gorlicka

SALA AKROBATYCZNA – SZEROKA 26

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

16:00-17:00

Akrobatyka (7-9 lat)

Kontynuacja

Marcin Kost

16:00-17:15

AKROBATYKA MINI KIDS 1

Marcin Kost

15:45-16:30

Akrobatyka dla Przedszkolaka

(nowy nabór)

Natalia Wykręt

16:00-16:45

Akrobatyka dla Przedszkolaka

( Nowy Nabór)

Marta Witebska

15:45-16:30

Akrobatyka dla Przedszkolaka

(Nowy Nabór)

Marta Witebska

17:00-18:15

AKROBATYKA MINI KIDS ADEPT

Marcin Kost

17:15-18:15

AKROBATYKA BABY KIDS

Marcin Kost

16:30-17:30

Akrobatyka (6-8lat)

Kontynuacja

Natalia Wykręt

16:45-17:45

Akrobatyka (7-9 lat)

(Nowy Nabór)

Krystian Koryciak

16:30-17:15

Akrobatyka dla Przedszkolaka

(Nowy Nabór)

Marta Witebska

17:30-19:00

Akrobatyka (9-12 lat)

Kontynuacja

Krystian Koryciak

17:45-19:15

Akrobatyka (9-12)

Kontynuacja

Krystian Koryciak

17:15-18:45

AKROBATYKA MINI KIDS 2 

Marta Witebska

19:00-20:30


Akrobatyka (12+)

Kontynuacja

Krystian Koryciak

19:15-20:15

Akrobatyka (9-12 lat)

(Nowy Nabór)

Marta Witebska