Skip to content

SALA JAZZOWA – SZEROKA 26

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

16:00-17:00

JAZZ MINI KIDS 2

Monika Kiermasz

16:00-17:15

JAZZ BABY KIDS 

Monika Kiermasz

16:15-17:00

TANIEC NOWOCZESNY   ( 4-5 lat)

(Nowy Nabór + kontynuacja)

Karolina Stańczyk 

18:00-19:30

JAZZ JUNIOR  

Monika Kiermasz

16:15-17:15

JAZZ 

BABY KIDS

Monika Kiermasz

17:00-17:45

TANIEC NOWOCZESNY (5-6 lat)

Nowy Nabór + kontynuacja

Karolina Stańczyk

17:15-18:45

MODERN 

KIDS 2

Paulina Święs

17:00-18:15

JAZZ

MINI KIDS 2

Karolina Stańczyk

19:30-21:00

JAZZ ADULT

Monika Kiermasz

17:30-18:45

JAZZ 

KIDS 2

Monika Kiermasz

17:45-18:45

TRENING MOTORYCZNY

KIDS 2/ MINI KIDS 1

Karolina Stańczyk

18:45-20:00

JAZZ 

KIDS 1 

Monika Kiermasz

18:30-19:30

TRENING MOTORYCZNY

KIDS 1

Monika Kiermasz

19:00-20:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP 

Open

Monika Kiermasz

19:00-20:00

MODERN JAZZ (13+)

Nowy nabór + kontynuacja

Monika Kiermasz

20:00-21:30

Jazz ( 18+)

(Nowy Nabór + Kontynuacja)

Monika Kiermasz

20:00-21:00

TRENING MOTORYCZNY ADULTS/ JUNIOR


Monika Kiermasz


20:00-21:00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

OPEN

Monika Kiermasz 

SALA KLASYCZNA – SZEROKA 26

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

SOBOTA

16:00-16:45

BALET

Nowy Nabór

Monika Janas-Nowacka

16:00-17:00

BALET MINI KIDS 2


Paulina Święs

16:30-18:00

BALET JUNIOR  

Paulina Święs

16:15- 17:30

BALET KIDS 2

Paulina Święs 

16:45-17:30

BALET (4-6lat)

Kontynuacja

Monika Janas- Nowacka

16:30-17:15

Balet (4-5 lat)

Kontynuacja

Monika Janas- Nowacka

17:00-18:30

OPEN BALET


KIDS 1

Paulina Święs

18:00-19:30

BALET ADULT

Paulina Święs

17:30-18:30

BALET BABY KIDS 

Paulina Święs

17:30-18:30

BALET (8-10 lat)

Kontynuacja

Monika Janas- Nowacka

17:15-18:45

BALET KIDS 1

Monika Janas- Nowacka

18:30-20:00

OPEN BALET

JUNIOR/ ADULTS

Paulina Święs

18:30-19:45

BALET MINI KIDS 1

Paulina Święs

18:45-20:00

BALET OPEN  

KIDS 2 /MINI KIDS 1

Monika Janas- Nowacka

19:45-21:15

OPEN BALET 

ADULTS/ JUNIOR

Paulina Święs

SALA AKROBATYCZNA – SZEROKA 26

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

16:00-17:00

AKROBATYKA ( 7-10 Lat)

( Kontynuacja +Nowy Nabór )

Marcin Kost

16:00-17:15

AKROBATYKA KIDS 2

Marcin Kost

16:00-16:45

AKROBATYKA DLA PRZEDSZKOLAKA

(nowy nabór + kontynuacja)

Natalia Wykręt

16:00-16:45

AKROBATYKA DLA PRZEDSZKOLAKA

( Nowy Nabór)

Emilia Krzyształa

15:45-16:30

AKROBATYKA DLA PRZEDSZKOLAKA

(Nowy Nabór)

Emilia Krzyształa

17:00-18:15

AKROBATYKA MINI KIDS 2

Marcin Kost

17:15-18:15

AKROBATYKA BABY KIDS

Marcin Kost

16:45-17:45

AKROBATYKA (6-8lat)

Nowy nabór + Kontynuacja

Natalia Wykręt

16:45-17:45

AKROBATYKA (7-9 lat)

Kontynuacja

Krystian Koryciak

16:30-17:15

AKROBATYKA DLA PRZEDSZKOLAKA

Kontynuacja

Emilia Krzyształa

17:45-19:00

AKROBATYKA (9-12 lat)

 kontynuacja

Krystian Koryciak

17:45-19:15

AKROBATYKA (9-12)

Kontynuacja

Krystian Koryciak

17:15-18:30

AKROBATYKA MINI KIDS 1

Emilia Krzyształa

19:00-20:30

AKROBATYKA (12+)

Kontynuacja

Krystian Koryciak

19:15-20:15

AKROBATYKA (9-12 lat)

(Nowy Nabór + kontynuacja)

Emilia Krzyształa